JORNADA DE PORTES OBERTES per als nous residents R1/2022

Jornada de Portes Obertes perquè els futurs residents puguin conèixer l’Hospital Universitari Sant Joan de Reus i rebre, de primera mà, informació sobre la formació que s’hi ofereix.

Dijous, 7 d’abril de 2022 a les 10 h, a la Sala Polivalent de l’Hospital

Av. Dr. Josep Laporte, 2, 43204 Reus

o en línia:

https://hospitalsantjoan.webex.com/hospitalsantjoan-es/j.php?MTID=m8668fc67caf5c04254f857340eeb89ee

https://cutt.ly/BPvYU6a 

Número de reunió: 2731 497 1210

Contrasenya: JPO2022

 

CONTACTES DE INTERÈS

ANÀLISIS CLÍNIQUES

Jorge Sánchez – jsanchezc@lrsud.cat                  

ANESTESIOLOGIA I REANIMACIÓ

Violeta Ureña – violeta.urena@salutsantjoan.cat

CIRURGIA GENERAL I DE L’APARELL DIGESTIU

Nicolak Lobo – nicolak.lobo@grupsagessa.com

CIRURGIA ORTOPÈDICA I TRAUMATOLOGIA

Carlos Paniagua – carlos.paniagua@salutsantjoan.cat

GINECOLOGIA I OBSTETRÍCIA

Sebastián Díaz – sebastian.diaz@salutsantjoan.cat

MEDICINA INTERNA

Raúl Pavón – raul.pavon@salutsantjoan.cat 

OFTALMOLOGIA

Àlex Esplugues – alex.esplugues@salutsantjoan.cat

ONCOLOGIA MÈDICA

Ana Vidaller – ana.vidaller@salutsantjoan.cat

ONCOLOGIA RADIOTERÀPICA

David Calderón – victordavid.calderon@salutsantjoan.cat

PEDIATRIA I ÀREES ESPECÍFIQUES

Èlia Massó – elia.masso@salutsantjoan.cat

PNEUMOLOGIA

Gianfranco Pagone – gianfranco.pagone@salutsantjoan.cat 

 

NOVES UNITATS DOCENTS

RADIOFÍSICA HOSPITÀLARIA

Víctor Hernández – victor.hernandez@salutsantjoan.cat

MEDICINA INTENSIVA

Conxita Rovira – conxita.rovira@salutsantjoan.cat

 

UNITAT DOCENT de Medicina Familiar i Comunitària

Cap d’estudis

Francesc Margalef

629 068 961

fmargalef@grupsagessa.com

Secretaria

Misericòrdia Martorell

cmartorell@grupsagessa.com  

 

Contacte i més informació

Lluís Colomés Figuera

629 376 374

llcolomes@grupsagessa.com

Per confirmar l’assistència o per demanar més informació, podeu fer-ho via correu electrònic a la secretaria de la Comissió de Docència: beatriz.gomez@salutsantjoan.cat o per telèfon al 977 310 538 – extensió 55184.