JORNADA DE PORTES OBERTES per als nous residents R1/2021

Jornada de Portes Obertes perquè els futurs residents puguin conèixer l’Hospital Universitari Sant Joan de Reus i rebre, de primera mà, informació sobre la formació que s’hi ofereix.

Dilluns, 24 de maig de 2021 a les 10 h, a la Sala Polivalent

o en línia: https://cutt.ly/QbFpFrQ

Número de reunió: 137 532 0289

Contrasenya: 8AhMNwWJn32

10.00 h Acollida i presentació a càrrec del Dr. Lluís Colomés – Cap d’Estudis i  President  de la Comissió de Docència- .

10.30 h Visita guiada de l’Hospital.

11.30 h Trobada amb els Tutors i els  Residents de l’Hospital.

Confirmeu la vostra assistència o demaneu més informació a la Secretaria de la Comissió de Docència: Tel  977310538  ext. 55184  c/e: beatriz.gomez@grupsagessa.com

Contactes d’interès:

CAP D’ESTUDIS          

Dr. Lluís Colomés

629 376 374 – llcolomes@grupsagessa.com         

ANÀLISIS CLÍNIQUES

Xesca Font Picó – xfont@lrsud.cat                           

ANESTESIOLOGIA I REANIMACIÓ

Elena Talavera Sánchez – elena.talavera@grupsagessa.com

CIRURGIA GENERAL I DE L’APARELL DIGESTIU

Maria Alejandra García Durán – alejandra.garcia@grupsagessa.com

CIRURGIA ORTOPEDICA I TRAUMATOLOGIA

Ivan Dot Pascuet – ivan.dot@grupsagessa.com

GINECOLOGIA I OBSTETRICIA

Angela Juan Liñan – angela.juan@grupsagessa.com

MEDICINA INTERNA

Laia Revuelta López-Cordón – laia.revuelta@grupsagessa.com

OFTALMOLOGIA

Montserrat Vizcarro Jaime – montse.vizcarro@grupsagessa.com  

ONCOLOGIA MÈDICA

Lola Delamo Palomares – lola.delamo@grupsagessa.com 

ONCOLOGIA RADIOTERÀPICA

Johana Cristina Acosta Arteaga – johana.acosta@grupsagessa.com

PEDIATRIA I ÀREES ESPECÍFIQUES

Alba Gomez Serra – alba.gomez@grupsagessa.com

 

Beatriz Gómez Trujillo – Secretaria de la Comissió de Docència:

Tel  977310538  ext. 55184  c/e: beatriz.gomez@grupsagessa.com

http://www.hospitalsantjoan.cat/    http://www.grupsagessa.cat/